У Дніпрі відбулася конференція «Дніпровські штудії з психоаналітичної психотерапії»

18-19 березня у Дніпрі відбулася II Конференція Української Асоціації Психоаналітичної Психотерапії під назвою «Ідентичність».

На Конференції зібралися найкращі психотерапевти та психоаналітики з усієї країни. Доповіді та ворк-шопи стосувалися широкого кола питань – від клінічної практики, до мистецтва та проблем сучасного суспільства.

На Конференції активно обговорювалися питання ідентичності – тілесної, статевої, соціальної та професійної у психоаналітичній теорії та практиці. Подібні проблеми піднімалися на цьогорічній конференції у Лондоні. Українські ж фахівці поставили собі за мету підхопити нагальні для вітчизняного психотерапевта виклики: яким йому слід бути у повсякденній практиці модерної України.
Під час Конференції відбулися гострі дискусії, цікаві доповіді, ворк-шопи та супервізії. Досвідчені психотерапевти проводили майстер-класи та ділилися власним досвідом.

На відміну від звичайної науково-практичної конференції, ця зустріч

дала можливість отримати нові знання не лише членам своєї наукової спільноти, але й широкому загалу психотерапевтів та психологів, які цікавляться психоаналітичною теорією та практикою.

Захід значно розвинув тематику Конференції, яка відбулася у Дніпрі в лютому 2016 року. Тоді  подібний захід отримав  безліч позитивних відгуків.

На конференції активно обговорювалися такі теми, як «Криза ідентичності в підлітковому віці», «Психотерапевтична та психіатрична діагностики», «Індивідуальна психоаналітика» та інші.  Зокрема, відбувся Круглий стіл на тему  “Травма. Погляд  через призму аналітичних уявлень про ідентичність» від Центру психічного здоров’я та травматерапії “Форпост HELP”: Борис Ганицький, Наталя Шапошник, Олена Подолян та Ольга Ілларионова спробували розкрити тему трансформації ідентичності на фоні посттравматичних подій на конкретний прикладах: у випадку волонтера, переселенця, заручника та військового.

Також у рамках  конференції  Борис Ганицький представив Воркшоп «Под крышей дома твоего”, на якому поділився  власним практичним досвідом психоаналітичної роботи з переселенцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *