Анонсуємо показ історії “По той бік Ізоляції” на каналі ЧП Інфо

по той бік ізоляції

15 та 16 жовтня на телеканалі ЧП Інфо відбудеться показ першої історії – «По той бік ізоляції» з циклу «Проти катувань» #запідтримкиУКФ.

Ця історія про донецького журналіста та письменника Станіслава Асєєва, який 2,5 роки провів в полоні незаконних збройних формувань в окупованому Донецьку. Під час зібрання інформації для репортажу для відомого українського видання його заарештували представники окупаційної влади. До цього моменту Російське ФСБ полювало на Стаса 1,5 роки. Асєєва звинуватили в шпигунстві, екстремізмі, участі в екстремістському угрупованні, закликах до екстремізму і засудили до 30 років позбавлення волі.
Протягом 2.5 років Стас пережив справжнє пекло, але це не його зламало. В полоні журналіст написав книгу і після звільнення присвятив своє життя поширенню правди про найбільш моторошну катівню окупантів, аби там припинилися воєнні злочини.
Історія покликана привернути увагу широкої громадськості до порушень прав людини на окупованих територіях України, зокрема, до тортур та незаконних викрадень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *