Як адаптуватися до мирного життя: семінар для військовослужбовців

Як адаптуватися до мирного життя після екстремальних умов військової служби? Сьогодні це вкрай важливе питання для багатьох колишніх військових, але не усі знають, де шукати відповідь. Особливо – в умовах інформаційної війни та навмисного нагнітання паніки довкола теми посттравматичного синдрому .

Більше двох років ми ведемо просвітницьку роботу та розповідаємо екс-військовим про можливості на шляху повернення до мирного життя. І найбільше наше відкриття: лише в окремих випадках вояки дійсно потребують тривалої психотерапії, а тим паче – медикаментозного лікування. В рамках цієї діяльності 20-го червня ми взяли участь у семінарі для демобілізованих бійців у Новомосковському центрі зайнятості. Ці люди шукають не лише роботу. Вони шукають нові стимули, цілі та мотивацію у незвичній для них «невійськовій» реальності. Ось чому ми вважаємо таку роботу вкрай потрібною та не шкодуємо сил, щоб її продовжувати.

На семінарі бійці почули поради Світлани Дорошенко та отримали відповіді на свої питання. Ми залишили наші контакти на той випадок, якщо комусь з військових знадобиться персональна консультація. А також – подарували Центру та воякам розроблену нами спільно з правозахисниками методичку з переліком практичних рекомендації у роботі  з ветеранами, учасниками АТО та членами їхніх сімей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *