Сьогодні відбудеться захід «Кольори свободи: акція на підтримку білоруського народу в боротьбі з диктатурою»

«Наша акція – це черговий акт солідарності з білорусами у боротьбі з диктатурою, несправедливістю. Таким чином ми хочемо продемонструвати, що Україна підтримує наших сусідів у боротьбі за свободу», – заявив на пресконференції Антон Мороз, спеціаліст з адвокації ГО «Форпост».

Дмитро Лукомський, громадянин Білорусі, волонтер ГО «Форпост», постраждалий від репресій в Білорусі, розповів про причини, які змусили його переїхати до Дніпра. «Год назад в Белоруси начались жесткие репрессии, стрельба, убийства людей. И это продолжается по сей день», – наголосив Дмитро.

Ще минулого року, коли в Білорусі розпочалася активна фаза репресій, ГО «Форпост» підключилася допомагати сусідам, разом з нашим партнером – Данським інститутом проти катувань DIGNITY. Ми швидко налагодили контакти з білоруськими організаціями, наші фахівці проводили різноманітні тренінги та надавали кризову психологічну допомогу тим, хто постраждав від переслідувань та катувань з боку влади.

Нагадаємо, акція «Кольори свободи: акція на підтримку білоруського народу в боротьбі з диктатурою» відбудеться вже сьогодні, 9 серпня, о 19.00., біля Обласної державної адміністрації ( пр. Олександра Поля, 1).

Закликаємо приєднатися всіх небайдужих!

Більше інформації у відео – http://surl.li/acahj

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *