Показ фільму до Дня Незалежності

24 серпня, до Дня Незалежності України, на телеканалі «ЧП.INFO» відбудеться прем’єра документального фільму «По той бік Ізоляції». Протягом всього дня, з 5.00 ранку до 23.00, кожні дві години, можна буде подивитися перший фільм з циклу «Проти катувань», створений #запідтримкиУКФ.
 
«По той бік Ізоляції» – короткометражний документальний фільм про відомого журналіста та письменника Станислав Асеев, який 2.5 роки провів у полоні незаконних збройних формувань в окупованому Донецьку.
 
Невдовзі відбудеться презентація другого фільму «Заґратовані» про катування у місцях несвободи, в якому головним героєм є правозахисник Олег Цвілий керівник ГО «Альянс Української Єдності». Після цього глядачі побачать третю історію з циклу –«Притулок несвободи» про катування дітей у дитячому притулку «Світанок». Завершиться все показом четвертої історії, деталі якої ми поки що не будемо оприлюднювати.
 
Фільм «По той бік Ізоляції» можна подивитися у вівторок, 24 серпня, о 5.00, 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00. в ефірі всеукраїнського інформаційного телеканалу соціальної спрямованості ЧП.INFO.
 
Над фільмом працювали:
Співавторка, головна продюсерка – Олена Подолян. 
Режисерка, сценаристка – Ольга Волинська
Оператор-постановник – Данило Петеримов.
Режисер монтажу – Ярослав Білоус.
Композиторка – Ольга Орловська.
Тизер фільму – https://youtu.be/ZNLplJHZGbs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *