Насильство в українських поїздах: коментар Олени Подолян для Дніпро ТВ

Черговий раз Україну сколихнув резонансний випадок насилля в одному з поїздів. Чоловік спробував вчинити сексуальне насильство просто в купе. Незважаючи на крики про допомогу, жінці довелося самостійно відбиватися від нападника.
На запрошення телеканалу ДніпроTV психотерапевтка, директорка ГО «Форпост» Олена Подолян прокоментувала цей випадок й зазначила витоки проблеми.
«Є такий небезпечний стереотип, що коли над жінкою здійснюється насилля, то це приватна справа. Особиста справа двох людей. На початку сюжету ми бачили у текстовому форматі повідомлення, що насильник казав «будь хорошою дівчинкою, не пручайся і все буде добре». Що означає «будь хорошою дівчинкою»? Будь слухняною, терпи насильство, мовчи і нічого не роби. Такий стереотип не тільки в голові насильника. Він і в голові тих людей, які спостерігають. Тому що страшно втрутитися в особисте. Але це не особисте. Насилля – ні домашнє, ні публічне – не може бути приватною справою. Це завжди справа суспільна», – зауважила Олена Подолян.
Повний сюжет можна подивитися за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *