Анонсуємо конференцію “Справедливість та здоров’я для жертв катувань в Україні”

Завтра, 2 листопада, в INVERIA відбудеться конференція “Справедливість та здоров’я для жертв катувань в Україні”, яку організовано спільними зусиллями Форпост, Правозахисна Група “СIЧ” та DIGNITY – Danish Institute Against Torture в рамках проєкту “Боротьба з тортурами та неналежним поводженням в Україні: комплексний та міжсекторальний підхід”. Незважаючи на виклики часів пандемії, нам вдалося виконати свої зобов’язання, та навіть зробити більше. Досягнуті результати допомогли нам побудувати план дій на найближче майбутнє. Будемо говорити про здобуття, виклики, та программи реалізації зазначених цілей.
 
Якщо Ви працюєте в напрямку запобігання катувань, у Вас є конкретні результати, якими Ви хочете поділитися і намір відвідати конференцію – пишіть в особисті на сторінку, або зателефонуйте нам за номером +380968397617
 
УВАГА: до офлайн участі будуть допущені ВИКЛЮЧНО зареєстровані попередньо особи, які надали інформацію про щеплення, або актуальні ПЛР тести. Просимо ставитися з розумінням, з огляду на карантинні обмеження. Всіх зацікавлених запрошуємо дивитись завтра онлайн трансляцію в фейсбук на сторінках Форпост і Правозахисна Група “СIЧ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *