Міжнародна конференція за сприяння Агенції НАТО та командування Збройних Сил НАТО в Європі

28-30 квітня 2015 року у Києві проходила міжнародна конференція з питань медичної реабілітації, підтримки психічного здоров’я, інституційних та політичних факторів і тактичної військової медицини за сприяння Агенції НАТО та Командування Збройних сил НАТО в Європі.

На конференції були порушені такі важливі питання з обміну досвідом як “Медична реабілітація поранених”, “Підтримка психічного здоров’я”, “Інституційні та політичні фактори і тактична військова медицина”. Участь у конференції взяли фахівці з медичних питань Міністерства оборони США, представники Великої Британії, Данії, Естонії, Болгарії, Румунії, а також представники Міністерства оборони, Міністерства соціальної політики та Міністерства охорони здоров’я України, вітчизняних науково-дослідних інститутів, реабілітаційних центрів та громадські організації і волонтери.

Основною темою заходу була ефективна, якісна та вчасна фізична та психологічна реабілітація військових постраждалих (поранених) в АТО та членів їх сімей. На даному заході були розглянуті дуже важливі питання медичної реабілітації, підтримки психічного здоров’я, інституційних та політичних факторів і тактичної військової медицини.

Також Олена Подолян презентувала Комплексну програму реабілітації учасників АТО та членів їхніх родин, яка отримала високі оцінки іноземних фахівців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *