Заходи до Міжнародного дня на підтримку жертв тортур.

Сьогодні в медіацентрі “Інформатор” відбулася прес-конференція Олени Подолян, директорки ГО «Форпост» та Ольги Волинської, виконавчої директорки Правозахисної групи «Січ», співавторки, режисерки фільму «По той бік Ізоляції».

Зокрема, йшлося про те, що до Міжнародного дня на підтримку жертв тортур, 25 червня, о 17.00., у Музеї АТО (м. Дніпро) відбудеться показ фільму «По той бік Ізоляції» та театралізована вистава на тему тортур.

«По той бік Ізоляції» – це короткометражний документальний фільм про відомого журналіста та письменника Стаса Асєєва, який 2.5 роки провів у полоні незаконних збройних формувань в окупованому Донецьку. «По той бік Ізоляції» є першою історією з циклу, який піднімає проблему тортур та їхніх наслідків в Україні: у місцях несвободи, поліцейських відділках, дитячих притулках та окупованих територіях України. Цикл розвіює поширений міф: якщо психологічні тортури менш видимі, то менш небезпечні.

Автор циклу фільмів – ГО «Форпост», яка здійснює захист прав і надає послуги у сфері ментального здоров’я людям, постраждалим внаслідок військової агресії, катувань, жорстокого та принижуючого гідність поводження або покарання.

Відео доступне за посиланням – https://youtu.be/IGPBd9tH5Xc

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *