Як працює ГО “Форпост” під час війни: психосоціальна та гуманітарна підтримка постраждалих від війни

Сьогодні завітали до Информатор та розповіли про нашу роботу під час війни – психосоціальний та гуманітарний напрямки діяльності. Участь у прес-конференції взяли психотерапевтка ГО «Форпост» Олеся Ольховик та менеджер з адвокації Антон Мороз.

«Протягом останніх трьох місяців до Дніпра приїхало близько 200-300 тисяч переселенців. Багато хто пережив страшні події, втратив близьких, дім, звичне життя. Сьогодні надважливою є психосоціальна та гуманітарна підтримка всередині країни. В нас ви можете отримати консультації психологів, психіатрів, продуктові набори, матеріальну підтримку та медичні препарати», – зазначив Антон Мороз.

У день «Форпост» видає 50-70 продуктових наборів. Іноді люди звертаються за психологічною допомогою прямо під час видачі.

Психотерапевтка Олеся Ольховик розповіла, що наразі в громадській організації працює команда спеціалістів, які готові надати безоплатну психологічну та психіатричну допомогу. Більшість фахівців мають досвід роботи з переселенцями з 2014 року.

Крім цього, психотерапевтка відзначила, що кожна людина може реагувати на кризові ситуації по-різному.

«Завжди існує питання чи всі люди, які покинули своє житло, потребують психологічної допомоги? Багатьом – потрібна, але важливо розуміти, що перш за все люди мають бути забезпечені житлом, їжею, одягом тощо. Втім, все залежить від стресостійкості конкретної особи” – сказала Олеся Ольховик.

Працювати з психологами можна як оффлайн, так і онлайн. Все залежить від того, де знаходиться людина. Декілька фахівців – співробітників та волонтерів Форпост, виїхали закордон, тож психосоціальні послуги надаються також у Польщі, Румунії, Іспанії, Німеччині.
Звернутися до ГО «Форпост» за психосціальною допомогою можна з понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00.
Телефон: 0968397617
Телеграм: @forpostcenter
Електронна пошта: forpost.dnipro@gmail.com
Запис доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Y7pU6vNlhhY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *