У Києві відбулася конференція «Справедливість та здоров’я для жертв катувань в Україні»

2 листопада в Києві відбулась велика конференція «Справедливість та здоров’я для жертв катувань в Україні», яка зібрала представників неурядових та державних організацій, що працюють в напрямку запобігання катувань. Метою конференції було підведення підсумкив у документуванні катувань і наданні реабілітаційних послуг постраждалим та узгодження плану подальших дій членів реферальної мережі. Ми раді, що маємо таку кількість однодумців. Попереду — освітні заходи для фахівців урядових і неурядових стрктур, підвищення спроможності і розширення реферальної мережі, опис станадартів, політик і процедур супроводу клієнтів, надання послуг постраждалим і масштабна адвокаційна робота.
Щиро дякуємо колегам за участь!
На зображенні може бути: 1 особа та текст
Переглянути запис конференції можна за посиланням:
Якщо ви бажаєте доєднатись до роботи мережі, пишіть в особисті Громадська організація “Форпост”, або Правозахисна Група “СIЧ”
На зображенні може бути: одна або кілька осіб
В рамках проекту «Боротьба з тортурами та неналежним поводженням в Україні: комплексний та міжсекторальний підхід», який реалізовується Громадська організація “Форпост”, Правозахисна Група “СIЧ” та DIGNITY – Danish Institute Against Torture за фінансової підтримки Европейського Союзу.
Запис конференції на Ютуб:
https://youtu.be/o0FQ4jX9BTs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *