Профілактичний моніторинг під час пандемії COVID-19

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-тренінгу «Профілактичний моніторинг під час пандемії COVID-19», що організовується Данським Інститутом проти катувань DIGNITY у партнерстві з ГО «Правозахисна Група «СІЧ» у період з 14 травня по 4 червня 2021 року.
Цей тренінг має на меті надати інструменти, технічні поради та аналіз найважливіших питань для моніторингу в місцях позбавлення волі в контексті COVID-19 членам Національного превентивного механізму та іншим моніторинговим органам щодо практики та методології моніторингу під час пандемії.
Учасники ґрунтовніше зрозуміють проблеми, які стосуються дотримання прав людини в місцях позбавлення волі під час COVID-19, та отримають необхідні практичні знання та навички для ефективного та професійного проведення своєї профілактичної роботи.
Тренерами на заході будуть Бренда Ван Ден Берг (радниця з питань охорони здоров’я DIGNITY) та Калліопі Камбанелла (юрисконсульт DIGNITY).
Попри те, що ця навчальна програма передбачає реагування на поточні виклики для моніторингу у в’язницях та пандемію, її можна адаптувати і до інших умов та криз громадського здоров’я, беручи до уваги особливості кожної окремої ситуації.
Поточний курс – є віртуальним навчанням. Ви можете в зручний для Вас час переглянути матеріали, до яких зможете отримати доступ самостійно на майданчику FABO. Також відбудуться дві он-лайн сесії 25 травня з 14:00-15:30 та 2 червня з 12:30-14:00 (у прямому ефірі).
За підрахунками, учасникам потрібно буде присвятити приблизно 10,5 годин для проходження навчального курсу: 6,5 годин для вивчення матеріалів, включаючи факультативні читання, 3 години для он-лайн сесій та 1 годину для заключного завдання (за бажанням).
Навчальний курс проходитиме з 14 травня по 4 червня.
Усі охочі можуть зареєструватися на тренінг самостійно на платформі FABO, та в анкеті за посиланням (на зазначену в анкеті електронну адресу вам прийде посилання на навчальний курс):
Інструкція для користування майданчиком FABO:
Якщо у вас виникли будь-які питання, можете телефонувати за номером 066 460 49 55, або звертатися на електронну адресу: pgsichdnipro@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *