Міжнародна конференція «Розвиток, стандартизація та впровадження тактичної медицини в Україні»

19-21 січня в Українському домі відбулась міжнародна конференція «Розвиток, стандартизація та впровадження тактичної медицини в Україні» організована ініціативою «Захист патріотів», Світовим Конгресом Українців та Українським домом.

У конференції взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я, Міністерства оборони, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, добровольчих  батальйонів, військових вишів, фахівці з тактичної медицини в США, представники країн-членів НАТО та інші.

На даному заході вперше для України були озвучені стандарти комплексного супроводу та реабілітації осіб, яких торкнувся конфлікт.

Під час конференції координатор ініціативи «Захист патріотів» доктор Уляна Супрун  зазначила: «Головним обов’язком на сьогодні є почати навчання з надання такої  допомоги за стандартами НАТО, адже на посаток силового протистояння на Майдані та АТО, українські медики не знали, як надавати першу необхідну допомогу в умовах ведення бойових дій».

Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі сказав, що МОЗ прикладає зусиль для  ефективної підготовки медичного персоналу, який працює з учасниками АТО.

На цій конференції була вперше представлена програма реабілітації Форпосту. Докладала Олена Подолян, тоді ще в якості керівниці дніпропетровського осередку Психологічної кризової служби (Громадське об’єднання «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій»).

Конференція дала можливість учасникам послухати панельні лекції та пройти курс практичних тренінгів з надання медичної допомоги.  Разом з українськими та міжнародними експертами було обговорено питання про стан тактичної медицини в Україні, сучасні її тенденції та механізм імплементації світового досвіду з тактичної медицини в Україні.

Оригінальний матеріал: Міжнародна конференція «Розвиток, стандартизація та впровадження тактичної медицини в Україні»

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *