ГО «ФОРПОСТ» представляє власні ініціативи в громадській раді Державної фіскальної служби

ГО «Форпост» з 2016-го року представляє  інтереси різних верств населення в громадській раді при Головному управлінні Державної фіскальної служби України у Дніпропетровській області – тимчасовому консультативно-дорадчому органі, створеному для залучення громадськості у формуванні та реалізації державної політики. До нинішнього складу ради при Головному Управлінні ДФС України в області увійшли 35 представників різних громадських організацій. Наш експерт-правознавець, Віктор Філатов, очолює комітет з питань митної політики.

Зокрема, з чисельних ініціатив «Форпосту» у Громадській раді можна виділити розробку проекту Закону України «Про внесення змін до статті 6 Митного кодексу України», метою якого є удосконалення термінологічного апарату Митного кодексу України шляхом включення до нього оновленої дефініції «Митна безпека».

  • Запропонована дефініція має наступний вигляд: митною безпекою є стан захищеності митних інтересів держави від реальних та потенційних (внутрішніх або зовнішніх) загроз, який досягається за допомогою комплексу економічно-правових та суспільно-політичних заходів, ефективність яких відображає цілісність системи державного управління митною справою, – вважає Віктор Філатов.

На його думку, участь ГО «Форпост»  в роботі Громадської ради дозволяє не лише відстоювати інтереси людей, які постраждали внаслідок війни на сході країни, але й підвищує імідж організації в середовищі активних громадян на рівні міста, області та України в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *