До уваги правозахисників, журналістів та перекладачів!

До уваги правозахисників, журналістів та перекладачів!
У нас виникла ідея запропонувати вам участь у регулярній психодинамічній групі – оскільки було декілька запитів від представників ваших професій на участь у групі, яка формувалась для психологів та психотерапевтів.
Спочатку про саму групу. Це екологічний рефлексивний простір, який дозволяє вільно ділитись почуттями та міркуваннями, вибудовувати довірчі відносини, віднаходити або створювати сенси. Це відбувається завдяки груповим правилам:
конфіденційність;
умови участі – в даному випадку це будуть верифіковані учасники;
стабільність – дата та час будуть незмінні;
вимоги до інтеракцій;
наявності фахівця, який забезпечує плинність групового процесу.
Тепер про те, чому саме такий формат. Всі ви в широкому сенсі працюєте з інформацією. А в умовах фіксації, документування або оприлюдення воєнних злочинів ваша ефективна фахова взаємодія є надважливою.
Тож, поміркувавши, ми вирішили запропонувати вам міждисциплінарну психодинамічну групу, яка, ми сподіваємось, надасть підтримку і додаткові переваги, аби краще розуміти колег, з якими ви співпрацюєте заради нашого спільного майбутнього
💙💛
*Група тільки для Українських фахівчинь і фахівців вказаних професій, незалежно від місця їх перебування на даний момент. Кожен заяник/заявниця будуть верифіковані через їх Українські професійні спільноти або колег. Дякуємо за розуміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *