Діалог безпеки: Форпост стане частиною єдиної комунікаційної мережі між НДО та державними органами

Ефективна комунікація між громадським сектором та державними органами влади – це запорука оперативної реакції на проблему та подальших швидких змін в суспільстві. Наразі наші колеги мають намір запустити комунікаційну платформу «Діалог безпеки», яка об’єднає в єдину комунікаційну систему громадські організації та владні структури. Така міжвідомча взаємодія покликана посилити захист прав людини й продукувати якісні консолідовані пропозиції щодо необхідних змін в законодавстві.

Створення подібної комунікаційної платформи однозначно цікавить наші громадські організації, адже це дозволить покращити співпрацю з державою, вдосконалити координацію всередині самого громадського сектору та посилить комунікаційні можливості для реферальної мережі фахівців, які будуть документувати випадки катувань та надавати постраждалим допомогу згідно стандартів Стамбульського протоколу. Ця мережа має бути створена до 2022 року зусиллями “Форпосту”, Правозахисної Групи”СIЧ” та Dignity (Danish Institute Against Torture). Саме тому сьогодні від імені ПГ «СІЧ» та ГО «Форпост» директорами організацій було підписано меморандум про співробітництво в рамках «Діалогу безпеки». Меморандум також підписали представники поліції, СБУ, прикордонної служби, Оперативного командування «Схід» та колеги з інших громадських організацій.

Світлина від Громадська організація "Форпост".

Однозначно, в разі успіху проекту та достатній мотивації сторін, правозахисний рух в Україні вийде на новий рівень комунікації з державою й отримає можливість створювати дієві алгоритми для кожного з випадків. Це стосується як окремих проблем, так і системних порушень прав людини.

Пілотні платформи комунікації «Діалогу безпеки» будуть запущені в Україні вже найближчим часом у п’ятьох областях: Херсоньскій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській та Львівській. За час «випробувального терміну» має сформуватися спільне бачення усіх учасників на роботу проекту. Свої перші побажання організації зможуть запропонувати вже у середині лютого.

Світлина від Громадська організація "Форпост".

Світлина від Громадська організація "Форпост".

Світлина від Громадська організація "Форпост".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *