10 мультфільмів про права дітей

Права дитини з Рубі та Джеком» – це добрий анімаційний фільм про брата Джекі та його старшу сестру Рубі, яка цікаво розповідає, навіщо їм права та які вони бувають. Мультфільм створений за підтримки Дитячого Фонду Юнісеф. Перекладений українською.

2. Азбука прав дитини із серії “Смішарики” – цикл коротких мультфільмів про дитячі права для найменших глядачів. Мультики створені на основі Конвенції про права дитини.

3. Просто, цікаво та захопливо про права дитини розповідають 27 коротких анімаційних мультфільмів, знятих за підтримки Юнісеф. У кожному з них йдеться про окреме право, гарантоване кожній дитині від народження.

4. Мультфільм для дітей на правову тематику «Кінь проти Хом’яка» створений для дошкільнят та знайомить їх із роллю суду та ідеєю справедливості. Знятий за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Знятий українською.

5. Мультиплікаційний серіал «Ти і поліція» буде корисним для дітей старшого шкільного віку. У цікавій та доступній формі розповідає про різноманітні ситуації, у які може потрапити дитина у взаємодії з правоохоронцями – і дає практичні поради. Знятий українською.

6. Освітній серіал про права людини Хумра у стилі фантастичної анімації від Human Rights Animation буде цікавий для школярів старшого віку. Серіал створений для знайомства з базовими поняттями прав людини, зокрема, він розповість про правосуддя, громадянські свободи та правозахисників. Перекладений українською.

7. Короткі анімаційні ролики Права людини та Інтернет розраховані на старшокласників та розкажуть, що означають права і свободи в контексті Інтернету на основі Європейської Конвенції про захист прав людини. Спрямовані на навчання правам людини онлайн. Створені українською.

8. Ілюстрована Декларація прав дитини в доступній та цікавій формі розповість про основні права дитини. Розрахована на дітей молодшого шкільного віку.

9. Мультфільм «Права дітей» створений на основі казок самими дітьми, вихованцями мультиплікаційної студії «Равлик».

10. Крихітні історії – це серія мультфільмів на основі оповідань з однойменної книги. Основний тираж був розрахований на дітей з тимчасово окупованих територій. Це історії про великі досягнення, перемоги над страхами і вчинки, які змінюють життя та мотивують дітей не здаватися перед труднощами.

Правозахисна Група”СІЧ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *