XXV Школа з прав людини в Харкові

Чи достатньо п’яти днів аби здобути якісні навички та знання? Правозахисна школа від Харківської правозахисної групи (ХПГ) доводить, що цілком. За минулий тиждень представники “Форпосту” Юлія Гончар та Антон з головою занурилися у справжній інтенсив від корифеїв українського правозахисного руху. Цей час для них минув не даремно не тільки завдяки змістовним виступам таких експертів як Євген Захаров, Всеволод Речицкий, Владимир Каплун, а і завдяки гарній компанії колег з інших організацій та досить плідної практичної частини занять.

За п’ять днів наші представники встигли осягнути всю глибину можливостей правозахисних організацій, основи менеджменту громадських приймалень, витоки права і необхідні передумови ефективного дотримання Конституції в Україні, а також виокремили головні правові проблеми, що пов’язані з російсько-українською війною. Цікаво було почути і про практику подачі скарги до ЄСПЛ, яких ХПГ за свою історію встигло направити кілька сотень. Та окрім цього Євген Захаров присвятив чимало часу аби пояснити учасникам Школи як слід працювати з донорами та шукати ресурси для своїх проектів. Ну і наостанок було розглянуто кілька успішних кампаній та акцій ХПГ із захисту прав людини за останні 30 років.

Чи виправдала Школа очікування “Форпосту”? Звичайно! Антон Мороз та Юлія Гончар встигли не тільки отримати нові навички та знання, а і познайомитися з колегами з усієї України. Ми можемо точно сказати, що сьогодні на захисті прав людини в Україні стоїть чимало гідних представників громадянського суспільства.

Було приємно, що на Школу завітали і представники ОБСЄ, які таким чином висловили своє зацікавлення до такого заходу. Вони не просто прослухали одну із лекцій, а і приділили час для спілкування з учасниками.

Дякуємо організаторам за знання, нові знайомства та можливості протягом цих п`яти днів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*