В Україні та Дніпрі навчатимуть, як протидіяти катуванням

У Дніпрі  оголосили про старт тренінгів, спрямованих на вивчення міжнародного досвіду ідентифікації, інтерв’ювання, експертизи, медико-правового документування, заснованих на принципах Стамбульського протоколу. Кого та яким чином навчатимуть міжнародні фахівці, розповідали у пресцентрі телеканалу “Відкритий” директор ГО “Правозахисна Група “СІЧ” Дмитро Рева та менеджер з адвокації ГО Форпост Антон Мороз.

Курс розпочнеться з введення в проблематику для всіх зазначених фахівців. Навчання відбудеться в перші два тижні вересня в онлайн-форматі,” – розповідає Антон Мороз.

Провідні міжнародні тренери  DIGNITY – Danish Institute Against Torture та Тбіліського державного медичного університету проведуть двотижневе навчання в онлайн-форматі. Для участі в навчанні необхідно заповнити анкету, яка розміщена на інтернет-ресурсах ГО “Правозахисна група СІЧ” та ГО “Форпост”.

Організатори планують навчити близько сотні спеціалістів, які стикаються з проблемами катування.

“Основні лекції будуть надані слухачам в записі, до них можна буде повернутися при необхідності, а live sessions з тренерами пройдуть або у вечірні години, або у  вихідні дні. Відбір учасників буде проводитися за принципом професійної відповідності та максимальної дотичності до проблеми”, – сказав Дмитро Рева.

Телеканал Відкритий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*