Українська держава підставляє плече білоруській молоді

Протести проти диктатури в Білорусі продовжуються більше 400 студентів та студенток постраждали за свою активну громадську позицію: отримали адміністративні арешти, штрафи чи були відраховані.
30 жовтня ГО «Спільнота активної молоді» та коаліція з 22 молодіжних громадських організацій оголосила про початок кампанії #Support_the_Youth_of_Belarus – рух, що ставить на меті допомогу білоруській молоді та спрощення умов вступу білоруських студентів в Україні.
Відповідне звернення з нашими вимогами було надіслане до профільних міністерств:
Невдовзі в прес-релізі Міністерство освіти та науки України оголосило, що заклади вищої освіти готові приймати на навчання білоруську молодь навіть після початку навчального року – до 15 грудня. Документи про освіту, видані в Білорусі, на підставі яких відбуватиметься вступ, можуть бути подані без проставлення на них апостилю для подальшого їх визнання в Україні. Для в’їзду до України з метою навчання білоруси не потребують запрошення від закладу вищої освіти або візи.
Ми раді, що Україна висловлює солідарність цінностям демократії, за якіі зараз бореться білоруський народ та будемо продовжувати адвокувати створення умов для репресованих студентів з Білорусі, яким потрібна наша допомога.
Дякуємо за методологічну та організаційну підтримку Громадській організації “Форпост” та Правозахисній Групій “СIЧ”.
.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*