Служба безпеки України заявляє, що серед звільнених у грудні з “підвалів” “ДНР” громадян виявили катівника

Служба безпеки України заявляє, що серед звільнених у грудні з “підвалів” “ДНР” громадян виявили посібника окупантів, який сам допомагав катувати людей. СБУ вже оголосила йому підозру.

Після проведення допитів потерпілих виявилося, що звільнений з ОРДЛО громадянин перебуваючи у тюрмі так званого “МДБ ДНР”, добровільно вступив до складу вказаного незаконного збройного підрозділу. Разом зі спільниками він застосовував фізичне насильство та катував своїх же співгромадян – як цивільних, так і полонених військовослужбовців ЗСУ.

“Доказова база була зібрана у результаті проведених допитів потерпілих, а також завдяки злагодженій роботі прокурорів, слідчих та оперативних співробітників контррозвідки СБ України. Під час проведення обшуку за місцем проживання зловмисника виявили та вилучили речі, предмети і документи, що підтверджують його участь у терористичній організації “ДНР”, – розповіли в СБУ.

Що цікаво, зазначеному громадянину було оголошено підозру лише по двох статтях – ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) та ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації). А згідно із Кримінальним кодексом України, катування має каратися за статтею 127.

Катування застосовується як інструмент залякування з боку агресора. Агресор одночасно отримує необхідну йому інформацію і травмує жертву катування.

Джерело: https://bitly.su/dW932k57

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*