Реабілітація жертв конфлікту

Реабілітація жертв конфлікту. Чи пропонує держава щось, крім встановлення інвалідності та милиць?

Реабілітація жертв конфлікту. Чи пропонує держава щось, крім встановлення інвалідності та милиць? / Б.Мойса, за ред.: О.Павліченка, О.Мартиненка / Українська Гельсінська спілка з прав людини. — К., 2018. — 64 с.

Аналітичний огляд Української Гельсінської спілки з прав людини продовжує «тематичну лінійку» видань, присвячених захисту прав уразливих верств населення. Цивільне населення та колишні українські комбатанти (учасники АТО) – на що можуть вони очікувати і що вони мають у реальному житті від держави у випадку отримання поранень, контузій та розладів здоров’я? Чи відповідає сучасна система реабілітаційних послуг України викликам збройного конфлікту та очікуванням його жертв?

Огляд надає можливість простежити за більшістю проблемних аспектів надання реабілітаційних послуг – від отримання послуг від часу набуття порушень здоров’я та оцінки потреб до отримання реабілітаційних послуг на рівні громади.

Ознайомитись зі звітом можна за посиланням.

Чи можуть розраховувати на реальну державну підтримку учасники бойових дій та цивільні громадяни після поранення, контузії та втрати здоров’я внаслідок бойових дій.
https://www.unian.ua/…/10410525-bogdan-moysa-porushennya-zd….

Оригінал статті за посиланням: https://helsinki.org.ua/publications/reabilitatsiya-zhertv-konfliktu-chy-proponuje-derzhava-schos-krim-vstanovlennya-invalidnosti-ta-mylyts/?fbclid=IwAR2RzqymYMGzQoAFcGk8vwve3rZFc9foz2BMnnKid2m5gwd3r07PUSOgvmA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*