Правозахисна кампанія до Міжнародного дня на підтримку жертв катувань.

25 червня о 17:00 у Музеї АТО м. Дніпро (пр. Д.Яворницького 16) відбудеться Правозахисна кампанія до Міжнародного дня на підтримку жертв катувань.

У програмі заходу: інтерактивні вистави «Допит», «Судове засідання», «Камера» з коментарями правозахисників. презентація документального фільму «По той бік Ізоляції» про відомого журналіста та письменника Станіслава Асєєва, який 2,5 роки провів у полоні незаконних збройних формувань в окупованому Донецьку.

Мета заходу – показати недопустимість застосування катувань у цивілізованій правовій державі та привернути увагу до проблеми незаконних викрадень та катувань на окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Криму. Інтерактивні театралізовані постановки проілюструють, що в сьогоднішній Україні катування можуть бути застосовані до будь кого, незалежно від віку, статі, соціального статусу. Фільм, автором якого є ГО «Форпост», спонукатиме українців стати менш толерантними до тортур, підніме проблему відповідальності за катування та необхідності вдосконалення національного законодавства. Стрічка покаже, що в самому центрі Європі діє «цілодобовий конвеєр тортур», куди потрапляють як чоловіки, так і жінки, як молоді, так і літні люди. «По той бік Ізоляції» є першою історією з циклу, який піднімає проблему тортур та їхніх наслідків в Україні: у місцях несвободи, поліцейських відділках, дитячих притулках та окупованих територіях України.

Захід організований за підтримки Музею АТО та ГО «Правозахисна Група «СІЧ», яка 2014 року надає фахову безоплатну юридичну допомогу постраждалим від збройного конфлікту на Сході країни, зокрема, колишнім полоненим.

Над фільмом працювали:

Співавтор, головний продюсер – Олена Подолян.

Режисер, сценарист – Ольга Волинська.

Оператор-постановник – Данило Петерімов.

Режисер монтажу – Ярослав Білоус.

Композитор – Ольга Орловська.

 

Тизер фільму – https://youtu.be/ZNLplJHZGbs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *