Міжнародний форум ветеранів “Там, де ми – там Україна”

У п’ятницю ми мали чудову можливість відвідати Міжнародний ветеранський та волонтерський форум “Там, де ми – там Україна” в Києві. Там, де були ми, дійсно, була справжня Україна: патріотична, активна, талановита і небайдужа. На майданчику просто неба вирували емоції: зустрічались побратими з різних куточків України, просто «на ходу» народжувались нові ідеї та створювалися проекти. Щирі обійми, усмішки та вогонь в очах – все це, очевидно, вказувало на те, що ветеранська спільнота має не лише бажання, а й силу змінювати країну на краще.

На Форумі зібралися понад 120 ветеранських та волонтерських організацій країни, а ще – міжнародні експерти зі Сполучених Штатів та Грузії, яким було що розповісти про соціальне забезпечення та реабілітацію бійців після складних поранень. Склалося враження, що ветеранів не лише готові слухати, а й будувати ефективну комунікацію, що у перспективі може глобально змінити усю сферу захисту прав колишніх військових.

Внаслідок російської агресії, яка не припинялася ні на день, ми маємо 4000 тисячі загиблих та десятки тисяч поранених. Можливо це і є тією тихою правдою, яка підштовхує у спину нинішніх ветеранів та волонтерів, попри втому, біль та розчарування, об’єднуватися навколо відстоювання прав наших захисників.

Тож, бажаємо вам справжнього успіху, а Міністерство у справах ветеранів – плідної та ефективної роботи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*