Громадська організація «ФОРПОСТ» увійшла до складу Громадської ради при міському голові Дніпра

4 липня 2017-го року відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при міськраді Дніпра – представницького органу, основною метою якого є захист інтересів дніпрян у різних сферах життєдіяльності міста. Цей орган формується з представників громадськості міста кожні два роки, а його склад затверджується міським головою.

В роботі ради беруть участь представники найбільш авторитетних громадських організацій міста. Зокрема, до складу нинішньої  Громадської ради увійшли 35 осіб з відповідної кількості громадських організацій міста.

Юрія Штепенка, фінансового директора «Форпосту», учасники громадської ради обрали головою  комітету з питань житлово – комунального господарства:

  • «Це дає більше можливостей для захисту людей, які до нас звертаються – учасників АТО та вимушених переселенців, які постраждали внаслідок військового конфлікту на сході України, зокрема в реалізації програм по наданню цим категоріям соціального житла» – Юрій Штепенко.

Представники Громадської ради працюватимуть з депутатськими комісіями при усіх шести профільних комітетах міської ради.

Таким чином представники громадськості, серед яких і ГО «Форпост», слідкуватимуть за прозорістю в управлінні справами територіальної громади, своєчасним виконанням зобов’язань міськради та належним захистом інтересів та прав мешканців міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*