Форпост взяв участь у дослідженні актуальних проблем ветеранів ООС

Днями директорка Центру “Форпост HELP” Юлія Гончар та соціальний працівник Антон Мороз взяли участь у фокус-групі, спрямованій на дослідження актуальних потреб та проблем ветеранів АТО/ООС в Україні.

Разом із “Форопостом” в соціологічному дослідженні взяли участь представники різних галузей та організацій, надавачів послуг учасникам бойових дій.

Учасники фокус-групи розповіли про своє бачення того, які проблеми для ветеранів є сьогодні найбільш актуальними в Україні.

Зокрема, Юлія Гончар звернула увагу на необхідність централізованого підходу до здійснення психологічної ребілітації ветеранів в нашій державі. Також вона зазначила, що сьогодні в Україні фактично забули про роботу з алко- та наркозалежними учасниками бойових дій. Відповідно, аби ефективно вирішувати проблеми ветеранів, необхідно розширювати як кадрову, так і ресурсну базу.

У свою чергу Антон Мороз зауважив на недостатній якості діючої системи реабілітації та реалізації прав учасників бойових дій. Окрім цього, він наголосив на тому, що сьогодні ЗМІ у погоні за яскравими заголовками продукують матеріали, що призводять до упередженого сприйняття ветеранів в очах інших громадян. Як наслідок, у подальшому це стає приводом для конфліктів та відокремлення ветеранів від суспільства.

На основі результатів, отриманих під час проведення фокус-групи, будуть створені та навправлені рекомендації, які у подальшому враховуватимуться при розробці міжнародних і національних програм з підтримки ветеранів війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*