Форпост в гостях у студентів Університету митної справи та фінансів

Сьогодні, 12 вересня, “Форпост” разом із партнерами з Правозахисної групи “СІЧ” та Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Дніпропетровській області Тетяною Кокшаровою завітали до студентів-правників Університету митної справи та фінансів у Дніпрі.

Цей візит став першим із серії заходів, які ми надалі плануємо проводити у різних містах України, в тому числі й в Донецькій та Луганській областях.

“Форпост” підняв дуже розповсюджену, але здебільшого приховану проблему нашого суспільства — катування та жорстоке поводження. Студенти з цікавістю вступили в дискусію з гостями й неодноразово ставили їм гострі запитання. Під час розмови голова “Форпосту” Олена Подолян зауважила, що сьогодні наше суспільство навіть не помічає свого толерантного ставлення до катувань. З психологічної точки зору така ситуація вкрай негативно впливає на кожного з нас. За словами Олени Подолян, українці мають сформувати нульову толерантність до катувань та жорстокого поводження. І студенти, як майбутні фахівці з права, мають якнайкраще розуміти це.

У свою чергу Тетяна Кокшарова та представниця ПГ “СІЧ” Наталія Кожина розповіли про свій досвід роботи у місцях несвободи та правову сторону проблеми тортур в Україні. Зокрема, експерти пояснили чому Україна масово програє в Європейському суді з прав людини справи, які стосуються статті 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Також сьогодні ми розпочали своє дослідження, що має на меті показати що саме наші громадяни уявляють при слові “катування” та як, на їхню думку, це може проявлятися у повсякденному житті. Після проведення наступних заходів ми опублікуємо результати на наших інформаційних майданчиках.

#проти_катувань #тортури #жорстоке_поводження #психологічна_допомога #GCRT #ЄС #Форпост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*