50% медзакладів первинної допомоги перейшли на нове фінансування

15 серпня завершилася «друга хвиля» контрактування закладів, які надають послуги первинної медичної допомоги

462 заклади охорони здоров’я підписали договори з НСЗУ Національна служба здоров’я України у “другій хвилі” – 389 комунальних медзакладів, 40 приватних клінік та 33 лікарі-ФОП.

Уже з жовтня ці медзаклади будуть фінансуватись за новою моделлю – отримувати прямі виплати від Нацслужби здоров’я за обслуговування пацієнтів.

Цього разу до нового механізму фінансування приєдналися заклади з усіх областей України. Зокрема, з Нацслужбою здоров’я починають роботу всі комунальні заклади Харкова, Львова, Сум, Рівного, Житомира, Тернополя, Чернігова, Чернівців, Івано-Франківська, Маріуполя, Мукачева та багатьох інших міст, містечок і сіл.

Загалом уже 623 медичні заклади по усій країні працюють з Національною службою здоров’я. Інші комунальні заклади, що надають первинну допомогу, мають підписати договори з НСЗУ до кінця 2018 року.

Медзаклади, які уклали договіри з НСЗУ, обслуговують загалом 23 млн. людей. З них понад 10 млн. вже обрали своїх лікарів.

Точні дати «третьої хвилі» укладання договорів Нацслужба здоров’я оголосить найближчим часом.

Якщо ви ще не обрали свого лікаря, то саме час це зробити! Наразі декларацію зі своїм лікарем – терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем підписав уже кожен третій українець.

Докладніше на сайті МОЗ: https://bit.ly/2MRf7Jm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*