Про майбутні тренінги в ефірі телеканалу Відкритий

Сьогодні у ефірі Телеканалу Відкритий розповіли про старт тренінгів, які відбудуться вже на початку вересня цього року. Разом із партнерами з Правозахисної Групи “СIЧ” та DIGNITY – Danish Institute Against Torture ми проведемо навчання фахівців, які зацікавлені ознайомитися із принципами Стамбульського протоколу та використовувати їх у своїй подальшій роботі. Взяти участь у тренінгах запрошуються юристи, лікарі, психологи, журналісти, соціальні працівники.
 
«Тренінги відбудуться в режимі онлайн, тож взяти участь в них матиме змогу кожен. Прямі трансляції будуть проводитися ввечері аби учасникам було зручно їх слухати. Окремо усі лекції будуть викладатися у записі аби ті, хто з якихось причин не зміг бути онлайн, переглянув їх та отримав необхідні знання»», – зазначив менеджер з адвокації «Форпосту» Антон Мороз.
 
Подати заявку на участь у тренінгу можна за посиланням: https://cutt.ly/RdnumVg.
 
Важливо відзначити, що учасники пройдуть попередній відбір за принципом професійної відповідності та максимальної дотичності до проблеми. Проведення тренінгів заплановано у перші два тижні вересня.
 
У свою чергу директор Правозахисної Групи «СІЧ» Дмитро Рева відзначив, що проблема катувань в Україні стоїть дуже гостро, адже за оцінками правозахисників кількість постраждалих досягає не менше 50 000 осіб.
 
«Незважаючи на те, що за оцінками правозахисників в Україні щорічно не менше 50 000 осіб стають жертвами катувань та жорстокого поводження, прокуратура передає до суду близько 200 справ по статті 127 Кримінального кодексу. І з них лише близько двох десятків завершується вироками. На жаль, це є динамікою останніх років. Це вказує на те, що Україна не справляється з ефективним розслідуванням тортур», – наголосив Дмитро Рева.
 
Саме Керівництво з ефективного розслідування та документування тортур та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання (Стамбульський протокол) в майбутньому може стати одним із інструментів для зміни ситуації на краще.
 
Якщо ви бажаєте поглибити свої знання та навички, надсилайте свої заявки за вказаним посиланням.

*Матеріал підготовлено у рамках проєкту: «Боротьба з жорстоким, нелюдським, або принижуючим гідність поводженням чи покаранням і тортурами в Україні, комплексний та міжгалузевий підхід» за підтримки Євросоюзу. Авторська точка зору не обов’язково відображає офіційну точку зору ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*